"Štěstí tvého života záleží na druhu tvých myšlenek."
Zdroj foto - publicdomainpictures.net - foto zdarma
elisblog@seznam.cz
"Láska je smysl našeho života a jeho jediný cíl."

Vítám vás na svém "Modrém blogu".
Budud psát o životě, citech a lásce, vztazích, hudbě a kultůře,
radostech i starostech a jiných důležitých událostech...


Na mém "Červeném blogu",story-love-elis.blog.cz
je publikována 28.část oblíbeného příběhu
"Letní Romance s Borisem"

"Nevadí mi žít v mužském světě, pokud v něm mohu být ženou."


"Život je hra. Nezáleží na tom, jak je dlouhá, ale na tom, jak se hraje."

NA BLOGU JE ZVEŘEJNĚNA BÁSEŇ
Nesnáším loučení

"Kdo se bojí lásky, bojí se i života a je ze tří čtvrtin mrtví."

Odběr novinek
Přihlaste se vlevo k odběru novinek, budete upozorněni na nový článek.
Nezapomeňte po přihlášení, u sebe v poště odkliknout potvrzující email.
Vaše emailová adresa zůstane utajena, email jde cestou blogu.cz

"Chceš-li žít, zvykni si na mizerné počasí a nespravedlnost lidí."

Děkuji za návštěvu, budu ráda pokud zanecháte v komentářích své
názory a zůstanete pravidelnými návštěvníky blogu.

"Smyslem života není zůstat stranou, ale být milován i nenáviděn."

Ústava ČR chrání práva k výsledkům tvůrčí duševní činnosti zákonem
Autorské právo-zákon č. 121/2000 Sb. ve znění pozdějších novelizací.
NA VŠECHNA DÍLA ZVEŘEJNĚNÁ NA TOMTO BLOGU SE VZTAHUJÍ
AUTORSKÁ PRÁVA, KOPÍROVÁNÍ NEBO ŠÍŘENÍ JE ZAKÁZÁNO!!!

"V lásce a umění se nedá opisovat, každý se musí vyjádřit po svém."
Červen 2016

Báječné Las Vegas - 1. část

25. června 2016 v 5:54 | Elis |  Články

Elis
Báječné Las Vegas
1. část

Tento článek navazuje na uveřejnění tohoto krásného videa asi před měsícem na mém druhém blogu, jsem jim okouzlena a často si ho stále pouštím, je to nádhera a jak jsem si všimla, nejsem sama, kdo tu krásu namíchanou z hudby, vody a světel obdivuje. Video jsem viděla poprvé v době kdy jsem dostala pozvání strávit o prázdninách nějakou dobu v Las Vegas, video bylo pro mne velký lákadlem a sloužilo k mému přesvědčování, že taková nabídka se neodmítá.
Video na YouTube je již od roku 2010 a mělo v době, kdy jsem si ho pustila poprvé něco okolo 500 000 zhlédnutí a počet se téměř neměnil, ale po uveřejnění na mém blogu jeho obliba raketově vzrostla a stále narůstá v této chvíli má již 1 005 034 zhlédnutí. Vysvětluji si to tím, že někdo video uvedl ve větší známost umístněním na Facebooku atd. a tak se stále šíří, zhlédnutí přibývá, v tom to jsou sociální sítě nezastupitelné a video si takovou pozornost opravdu zaslouží, je velmi krásné a úchvatné.
Ale to jsem odbočila, nejde o video, ale o samotné, úžasné Las Vegas, kde se tato nezapomenutelná podívaná odehrává několikrát denně, ale podle mého názoru, je to nejkrásnější a nejvíce působivé za stmívání nebo v noci. Je to báječné město plné různých možností, zábavy, her a zázraků, které láká návštěvníky z celého světa a ročně je navštíví téměř tři miliony lidí. Ráda k nim budu patřit, ale bojím se létat, s obtížemi a pomocí léků zvládnu let na kratší vzdálenosti, (podrobněji to vysvětluji na druhém blogu v komentářích u videí), ale do Las Vegas let trvá příliš dlouho a navíc letadla stále padají, svět je neklidný, tak padat budou dál a já se mám ráda a nechtěla bych v takovém letadle zrovna být.
Jenže je velmi složité z jistých důvodů tuto nabídku odmítnout, ale riskovat život jen kvůli zábavě se mi nechce, klidně se spokojím s koukáním na videa, je to bezpečnější, ale bohužel můj protějšek hodlá na tom trvat. Je to pro něj zásadní, jsou v tom ještě i jiné, pro něj velmi důležité rodinné důvody, ale ty tady nechci vytahovat, stejně nevím, jak to dopadne, kdo koho umluví a přesvědčí. Jde o hodně a mám ještě dost času na rozhodnutí, ten čas využívám a snažím se v sobě utlumit všechny obavy a rozvíjet v sobě touhu, která překoná mou fobii a to úchvatné město spatřím na vlastní oči a tak se dál koukám na koukám na videa a fotky...Hrátky s muži

20. června 2016 v 7:51 | Elis |  O mužích a ženách
Hrátky s muži
Elis

Podnět k napsání tohoto článku mi dala jedna známá, kterou právě opustil přítel a je tím zničená, neprožívá to poprvé a stále nechápe, proč se jí to děje, přece pro něj dělá vše, co mu na očích vidí a tak hledá chyby jen u něj. Stále nepochopila, že je na vinně ona sama, přílišnými projevy své lásky a stálou potřebou být s ním, muže vyloženě dusí, dělá tím vše proto, aby ho omrzela. Jeho pokusy se svobodněji nadechnout a vyjít si s kamarády na pivo trestá odpíráním sexu a tím se dopouští zásadních chyb a pro lásku i vztah je to zničující, přímo smrtící a většina mužů to dlouho neunese. Podle své povahy, okolností nebo podstaty vztahu mají muži jen dvě možnosti a to ženu opustit nebo si najít milenku, která bude chytřejší a muž u ní najde to, co postrádá, muži totiž potřebuji jistou dávku napětí a proto je tak silně přitahují "potvory".

Vzpomněla jsem si, jak mi před časem jeden úžasný muž položil překvapující otázku, ve smyslu, že by rád věděl, proč jsem dala přednost právě jemu před jiným mužem, čím mě zaujal a znělo to nejistě, jakoby nemohl uvěřit, že jsem právě kvůli němu svůj život změnila od základů. Tím mě utvrdil v tom, jak moje hry, které s ním hraji od začátku, skvěle fungují, protože on je tak nádherný a přitažlivý, že takové otázky a nejistotu by u něj nikdo nečekal. To se k němu prostě nehodí, ženy se kolem něj rojí a spíše bych se měla já obávat a vždy, když ho musím pustit samotného do světa a to je bohužel často, přes všechna svá opatření, stejně trnu strachem. Samotný a tím pádem bezbranný muž se vždy ocitne pod palbou půvabů mnoha žen a muži bohužel lehce podléhají, i když to vůbec neměli v úmyslu a chtějí být věrní, ale jsou tak naprogramovaní, od přírody nejsou monogamní.

S tím se musí počítat, proto se nikdy nevyptám, co muž dělal, když byl mimo můj dosah, to není vůbec důležité, pokud není chronický záletník a co oči nevidí, to srdce nebolí, záleží jen na jednom, a to kam se muž vrací, kde a s kým chce být. Své obavy před ním nikdy nedávám najevo, předstírám klid i lhostejnost a jsem v tom tak dobrá, že on mi to věří a já dělám vše proto, aby žárlil a nebyl si mnou nikdy jistý. Je to sice bezdůvodné, jsem mu věrná, ale to nehraje roli, jeho obavy jsou důležité a když je mimo domov, hrozně daleko na druhém konci světa, hraji mu promyšleně na nervy a nikdy mu nevolám. Jak zavolá on, nechávám telefon dlouho zvonit, na emaily odpovídám s velkým zpožděním, všelijak ho znepokojuji a prohlubuji mu vrásky na čele a jak se vrátí, velmi dlouho mi trvá, než otevřu dveře. Dokonce chvíli váhám, než mu skočím do náruče a dělám překvapenou, jako že jsem ho ještě nečekala, i když předtím jsem běhala od okna k oknu a vyhlížela, jestli se už vrací.

Tyhle hrátky se vždy vyplatí, jsou sice často stresující, ale nutné, pořád se musí něco dít, jistota a stereotyp jsou vždy dříve nebo později zabijákem lásky, citů i všech vztahů, vzrušení postupně nahradí nuda a potřeba i chuť na změnu a to nemíním dopustit. Raději zařídím, že má se mnou tolik starostí, že jistotu nikdy mít nemůže, tak žije v obavách, že i jeho jednou opustím, toho se děsí, pořád chce být ubezpečován, že se to nestane a neuvědomuje si, jak na tom opravdu je. Že by mohl mít na každém prstě deset ženských, dokonce by se o něj praly a mohl by si vybírat, je to vidět na každém jeho kroku a všímám si toho znepokojeně celou dobu, co se známe. Proto se musím snažit, ale dávám si velký pozor, nesmí se to nikdy přehnat a překročit jistou hranici, mohlo by to působit opačně. Chce to mít vyvinutý cit a přesný odhad na situace, nepřehlédnout žádnou změnu a včas zvolnit nebo vyměnit taktiku za úplně jinou, jak se říká ve válce a v lásce je vše povoleno, vždy je důležitý jen výsledek.

To jeho soužení mu vždy vynahradím a nedostatkem lásky a sexu rozhodně netrpí, já se miluji ráda a večer mě nikdy nebolí hlava, on je skvělý a jsme šťastní oba a to je rozhodující, vzájemné city se vždy utuží v posteli. Tak nám to krásně klape, pohoda a důvěra je sice důležitá, ale nic se nemá přehánět, soužití se musí pravidelně provětrat bouřkami, výměna názoru vyčistí ovzduší a usmiřování bývá nejkrásnější, hlavně nesmí zavládnout nuda. I v lásce platí to známé, důvěřuj a prověřuj a v mezích možností on mne hlídá na každém kroku a já zase jeho, ale vždy nenápadně, je to oboustranné a musí to být, vždy znepokojeně sleduji, jak na něj všechny ženy obdivně hledí. Hází na něj tak svůdné pohledy a vyzývavé úsměvy, až se mi v kapse otvírá pomyslný nůž a jsem připravena sokyně zneškodnit a pokud by některá na něj vztáhla svou nenechavou ruku, tak o ni "přijde", v takových situacích, vždy včas zasahuji.

"Škodnou" na lovu nepouštím na své území a snažím se mít dokonalý přehled, naštěstí on má plnou hlavu starostí z mužských pohledů upřených na mne, mužům se líbím a to se musí využít, pokud to uznám za vhodné a on odejde na toaletu, s muži kolem sebe koketuji, aby byli odvážnější. Tak to má se mou těžké a je tím hodně zaneprázdněný, ale o to více se snaží a účel světí prostředky, uklidňovat ho nehodlám, nejistota vztahu opravdu prospívá a tak na tom nechci nic měnit. Mohu své zkušenosti doporučit všem, co si chtějí udržet své muže, funguje to a je důležité to umět, konkurence mezi ženami je obrovská, svět je plný překrásných žen a každá z nich je nebezpečná past pro muže. Právoplatná "majitelka" nesmí být ničím zaskočena, musí znát ženské finty a nenechat sebou cloumat okolnostmi nebo zákonitě prohraje, proto je nutné myslet na prevenci, být předvídavá a vše, co se dá mít pod kontrolou a tím úklady cizích žen k neúspěchu předem odsoudit.

To je zhruba to nejdůležitější, co žena má zvládat, ale není to jediná věc, muž potřebuje i jistý servis a nemyslím tím jen sex, ale o tom napíši někdy příště, to bude námět na další článek...


"Nepřítel tě nezradí, s přítelem si nejsi nikdy jistý."