"Štěstí tvého života záleží na druhu tvých myšlenek."
Zdroj - foto zdarma - pixabay.com, publicdomainpictures.net
elisblog@seznam.cz
"Láska je smysl našeho života a jeho jediný cíl."

Vítám vás na svém "Modrém blogu".
Budud psát o životě, citech a lásce, vztazích, hudbě a kultůře,
radostech i starostech a jiných důležitých událostech...


Na mém "Červeném blogu",http://story-love-elis.blog.cz
je publikována 28.část oblíbeného příběhu
"Letní Romance s Borisem"

"Nevadí mi žít v mužském světě, pokud v něm mohu být ženou."


"Život je hra. Nezáleží na tom, jak je dlouhá, ale na tom, jak se hraje."

NA BLOGU JE ZVEŘEJNĚNA BÁSEŇ
Nesnáším loučení

"Kdo se bojí lásky, bojí se i života a je ze tří čtvrtin mrtví."

Odběr novinek
Přihlaste se vlevo k odběru novinek, budete upozorněni na nový článek.
Nezapomeňte po přihlášení, u sebe v poště odkliknout potvrzující email.
Vaše emailová adresa zůstane utajena, email jde cestou blogu.cz

"Chceš-li žít, zvykni si na mizerné počasí a nespravedlnost lidí."

Děkuji za návštěvu, budu ráda pokud zanecháte v komentářích své
názory a zůstanete pravidelnými návštěvníky blogu.
Všechny komentáře oplácím.

"Smyslem života není zůstat stranou, ale být milován i nenáviděn."

Ústava ČR chrání práva k výsledkům tvůrčí duševní činnosti zákonem
Autorské právo-zákon č. 121/2000 Sb. ve znění pozdějších novelizací.
NA VŠECHNA DÍLA ZVEŘEJNĚNÁ NA TOMTO BLOGU SE VZTAHUJÍ
AUTORSKÁ PRÁVA, KOPÍROVÁNÍ NEBO ŠÍŘENÍ JE ZAKÁZÁNO!!!

"V lásce a umění se nedá opisovat, každý se musí vyjádřit po svém."
Láska po francouzku

21. srpna 2016 v 17:21 | Elis |  Láska po francouzku
Elis
Láska po francouzku - 1. část

Slastně se protáhnu na měkké posteli, jsem nahá a obrátím se na bok, vidím, že muž mého srdce stále spí, přejíždím obdivným pohledem jeho krásné, urostlé tělo, má to v genech, posilovny nenavštěvuje, ale i tak je nádherný, přestože je nyní znavený. Včera jsme to s popíjením přehnali, slavili jsme roční výročí našeho seznámení i to že poprvé jsem konečně přijela za ním, vypili jsme hodně vína a byl to výjimečný večer, o to vášnivěji jsme se na terase, na rudé, kožené pohovce milovali a vše začalo chtivým líbáním. Potom mne bleskově svlékl a jako muž se překonal, byla to úplná symfonie milování, snažím si vybavit znovu vše, co mi dal zažít, jak se mé tělo pod doteky jeho horkých dlaní nedočkavě rozechvělo, z každého laskání jeho prstů se v něm spouštělo vlnobití bouřlivých i slastných pocitů.
Silné prožitky stále narůstaly a z jeho polibků se mi dech tajil, vjemy i smysly byly vydrážděné a vybičované až k hranici snesitelnosti, ztrácela jsem nad sebou vládu ve chvílích, kdy jeho ústa se dotýkala mého klínu, rozkoší jsem hlasitě sténala. Rozbouřené city i prudké přílivy vášně se prodíraly mým tělem až na kůži, měla jsem pocit, že vše, co tak silně prožívám, ze mne jako gejzír tryská až k noční obloze nad námi, plné třpytících se hvězd, bylo to nádherné a nebylo už možné dál zadržet neutišitelnou vášeň. Rozrůstala se ve mně a ve chvíli kdy si mne láskyplně bral, zmocňovala se každé mé buňky, každého mého nervu a krev se ve mně vařila, vše vibrovalo a blažené sténání přetínaly naše výkřiky slasti, tělo bylo napnuté, nehty jsem zatínala do jeho kůže a drásala jeho ramena a záda.

Bylo to k nevydržení, stala jsem se zajatcem své touhy, málem jsem chvílemi ztrácela vědomí, vše ve mně spělo k jednomu bodu, v slastných záchvěvech jsem očekávala vyvrcholení, nejkrásnější pocit, co může žena jen s mužem prožít v jeho náruči. Pevně jsem stiskla víčka a hluboce prociťovala, jak se začínám vznášet vzhůru, byl to neskutečný, úchvatný prožitek a závratný pocit, že spolu vystoupáme až ke hvězdnému prachu a zaslechneme vyzvánění všech nebeských zvonů. Jejich zvuk vždy jen přerušil prudký vzdech a naše výkřiky, v té chvíli jsem se cítila více mrtvá než živá, na hranici mezi tím, vším udolaná a s hořícím tělem jsem naslouchala vzrušenému šumění krve, doznívajícím ozvěnám našeho sténání a poslední prudké výkřiky se ještě stále chvěly vzduchem.
Povolil paže a zemdleně na mne nalehl, jeho zrychlený dech mi vířil vlasy kolem ucha, pot z jeho zvlhlého čela mi kapal do tváře a chutnal slaně, ale můj Francouz je sladký i svůdný muž, skvělý a starostlivý milenec, vůbec nevím, kdy mne ve spánku přenesl do postele. Jen je velmi žárlivý, ale to k lásce patří, muž co nežárlí, opravdově nemiluje a různé důkazy lásky vždy od mužů vyžaduji, jen krásná slovíčka mi nestačí a on mi dá vždy to, co právě potřebuji, jako by četl mé myšlenky. Je prostě úžasný a s láskou se na něj zadívám, jeho voňavá kůže je hladká jako samet a leskne se ve slunečních paprscích, pronikajících oknem do pokoje, slunce je již vysoko, už dlouho jsme mohli být na pláži a užívat si mořské vlny a hrátky v nich, které mi včera sliboval a tak barvitě popisoval.

Toužím být raději na pláži, než v letním domě jeho rodičů, mám stále obavy, že sem přijedou, i když mi Julien tvrdí, že už dlouho svůj letní dům nevyužívají, tak snad to tak i bude, ještě se nechci s nimi setkat, na to se vůbec necítím. Nakloním se k němu, "Miláčku, probuď se!, zašeptám do jeho ucha, pootevře oči a vypadá velmi sexy, je tak nádherný, až se mi sevře srdce, "Juliene vstávej, chci jít ven.", snažím se ho jemně zcela probudit. Ale nespokojeně jen něco zamručí, pořádné odpovědi se nedočkám a obrátí se ke mně zády, chce dál spát, no jak chceš, pomyslím si dotčeně, můžu se zatím venku porozhlédnout sama. Sklouznu z postele a navléknu na sebe světle zelenkavé a lehoučké šaty, mají kratičkou sukýnku s rozparky, hodí se na pláž, živůtek jsou jen dva pruhy látky, které se snaží skrýt má ňadra a pevně je zavážu vzadu za krkem, pod dlouhými vlasy a potichu vyjdu z pokoje.
V hale se podívám do zrcadla, spala jsem asi celou noc na zádech, to bude tím vypitým alkoholem, jinak sebou ve spánku dost házím, ale dnes je mé líčení očí a tváře je netknuté, jen si prsty prohrábnu vlasy a mohu jít okamžitě ven a tiše otočím klíčem v zámku. Rozevřu dveře dokořán a seběhnu dolů a zůstanu stát na posledním schodě, slunce pálí a rozhlížím se zvědavě kolem, neznám okolí, neznám sousedy a nikoho ani nevidím, všechno působí opuštěně, ale okna jsou otevřená, na terasách vidím lehátka i slunečníky, dokonce někde tiše hraje hudba, tak kde tedy všichni jsou. Že by na pláži u moře, podívám se směrem k útesu a namířím si to k němu přímo mezi domy a zídkami od zahrad, jak se blížím, zahlédnu, že kraj útesu je obehnán zábradlím, asi metr od jeho kraje a není vidět přímo pod sráz, nemohu si pláž pořádně prohlédnout.

Ale ten cípek pláže co zahlédnu, mi stačí k poznání, že je tam žlutý jemný písek a jsou tam i lidé a mám nutkání přelézt zábradlí a spatřit pláž v celé kráse, ale zabrání mi v tom strach z výšek a může to být nebezpečné, kvůli něčemu tady to zábradlí jistě bude a zkusím jít dále. Cestička kolem útesu vede s kopce a mám štěstí, zábradlí končí, útes je tady mnohem nižší a zvědavost je silnější než obavy, nakloním se, opatrně se rozhlížím a pozoruji, jak moře omývá okraj pláže, pění a tříští se o několik velkých shluků balvanů i ostrých výčnělků skal, čouhajících z moře. Najednou zahlédnu něco krásného a romantického, po písku v místech kam ještě dosahují vlny, kluše nádherný bílý kůň, jeho dlouhá hříva vlaje, i muž sedící na něm má polodlouhé vlasy a je do pasu nahý, při každém nadskočení se mu rozvíří vlasy kolem hlavy.
Zůstávají za nimi kulaté stopy kopyt v mokrém písku, ale dlouho nepřežijí, jazyky vln je okamžitě smažou a po chvílí pláž vypadá netknutě, jako by kůň s jezdcem tady nikdy nebyl, snad to byla jen vidina z jiného světa a rozhodnu se o tom přesvědčit, na vlastní oči. Musím se dostat dolů na pláž, jen nevím jak, rozhlížím se po útesu a spatřím divnou konstrukci, spěchám k ní, pevně se přidržím a nahlédnu dolů, ke skále je připevněno kovové kulaté schodiště, z hloubky se mi zatočí hlava. Ale je to jediná možnost, jak se dostat na pláž, plna obav s povzdechem vstoupím na první schod a objímám pevně kovový sloup vedoucí středem schodů, pomalu sestupuji dolů, trvá mi to dost dlouho, jakoby schodiště bylo nekonečné.

V poslední třetině zůstanu stát, rozhlédnu se kolem, je tady dost lidí, jsou různě ve skupinkách a s překvapením zjistím, že všichni jsou nazí, je to nudistická pláž a já s tím nemám problém, ale Julien by mne asi zabil, kdyby mne tady našel svlečenou, mezi tolika muži. Budu muset jít jinam, s tímto rozhodnutím sestupuji rychle dolů a oddychnu si, když se mé nohy zaboří do teplého písku a rychle si zuji střevíčky, ale můj sestup po schodech vzbudil pozornost několika mužů, spíše ještě kluků, rozvalují se na osuškách a nestoudně na obdiv vystavují svůj klín. Viděla jsem dost nahých mužů, ale teď cítím, že se červenám, tohle je něco jiného než nahota při milování, snažím se nedívat a rychle odejdu co nejdále a zamířím přímo k moři, vane od něj čerstvý chladivý vánek a pohrává si s mými vlasy.
Najdu si na rozhraní moře a pláže mezi všemi kameny jeden hladký balvan, posadím se, nohy si nechám omývat šplouchavými vlnkami a zadívám se do dálky, dovolím myšlenkám volně proplouvat mou myslí a přemýšlím, jestli jsem neudělala chybu, že jsem jen tak odešla z domu. Náhle zaslechnu zvláštní jemné cinkání, podívám se tím směrem, jezdec na bíleném koni se vrací, domnívám se, že to cinkaní asi způsobují kovové části postroje a rychle otočím hlavu zpět k moři. Nechci na muže zírat, ale on se u mne zastaví a pozdraví, "Dobrý den, mořská vílo!", řekne příjemným hlasem, odpovím na pozdrav a zeptám se, "Jak jste mne to oslovil?". Chci se ujistit, že jsem dobře rozuměla, ještě si v této řeči nejsem vším jista, "Nazval jsem vás mořskou vílou!", usměje se, "Úplně jste mne okouzlila, sedíte na kamenech, nohy vám líbá moře a ve větru vám jako závoj vlají vlasy, tím vším mi ji připomínáte!", vysvětluje s dalším krásným úsměvem na rtech.

Nevím, co na to odpovědět, tak jen přikývnu, že to beru na vědomí a otočím od něj hlavu, vrátím se k pozorování moře, ale muž se tím nenechá odradit, "Neznám vás, jste tady nová, že?", vyzvídá a to mi není příjemné. Jen znovu přikývnu a pátravě se na něj zadívám, má modré oči a platinově světlé vlasy, možná jsou do tohoto odstínu vyšisované sluncem, jeho kůže je bronzově opálená, tráví na pláži hodně času. "Ano, jsem tady nová.", potvrdím jeho domněnku, "Myslel jsem si to, když jste se nesvlékla, ale tady je nudistická pláž!", upozorní mne, "Ale já jsem od těch lidí daleko a nedívám se na ně!", bráním se. Mám divný pocit, že mne bude nutit se svléknout, "To sice jste, ale nudistická pláž sahá až tam, k tomu shluku kamenů!", rychle se podívám znepokojeně směrem, který naznačuje prstem, je to daleko, pomyslím si mrzutě.
Sklouznu z balvanu a postavím se mu čelem, "A kdo jste vy, správce pláže?", zeptám se ironicky, "Ne jsem majitel, ta pláž mi patří, ale nechávám ji otevřenou i pro veřejnost, pod jednou podmínkou, každý musí být nahý, i vy se musíte svléknout!", usměje se. Chápavě přikývnu, nic jiného jsem od něj nečekala, ale co teď, možná ho umluvím, nechci se vzdálit od schodiště, musím se vrátit domů, než se Julien probudí, ale muž seskočí z koně dříve, než si stihnu promyslet, jak ho přesvědčit, aby mi dal výjimku. Drží v ruce uzdu a prudce ke mně přistoupí, polekám se a couvnu dozadu, je úplně nahý, nemá plavky, jezdí nahatý i na koni a pohledu na jeho intimní partije se nevyhnu, oči si nedají poručit, je tam pečlivě vyholený a pěkně vyvinutý, podle toho jak se tváří, je si toho dobře vědom, Bože, kam jsem se to dostala, pomyslím si.
❤❤❤

 

16 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 murielana murielana | Web | 21. srpna 2016 v 18:14 | Reagovat

Páni už ten názen dost napovídá, bude to perfektní. Z příběhu sem hotova, je to skvělý počteníčko [:tired:]  ;-)

2 Natálie Natálie | 21. srpna 2016 v 18:40 | Reagovat

Páni tohlé bylo skvělý [:tired:]  už  ten název  říká že to bude    skvělý příběh [:tired:]

3 Elis Elis | Web | 21. srpna 2016 v 23:55 | Reagovat

[1]: Názvy jsou vždy důležité a děkuji, myslím si, že je to vážně dobré "počteníčko"...

4 Elis Elis | Web | 21. srpna 2016 v 23:56 | Reagovat

[2]: Díky, jsem ráda, že se ti to líbí...

5 Zdena Zdena | 22. srpna 2016 v 1:03 | Reagovat

Elis paráááda na příběhy seš  jednička!!! [:tired:] Začátek je na výměnu kalhotek! Má to
skvělýýý děj!!! [:tired:]  ;-)  ;-)

6 Bev Bev | E-mail | Web | 22. srpna 2016 v 7:39 | Reagovat

I tvůj nový modrý blog je velmi pěkný. Žasnu nad takovou výkonností, tolik příběhů a tak dlouhých, to je obdivuhodné. Jsi zřejmě miláčkem múzy. :)
A moc Ti přeju stálý přísun nápadů a aby Tě psaní pořád bavilo. :-)

7 Dulce Nika Dulce Nika | Web | 22. srpna 2016 v 8:04 | Reagovat

skvelé čítanie :)

8 Emo Emo | E-mail | Web | 22. srpna 2016 v 12:44 | Reagovat

Nádherný příběh :-)

9 Elis Elis | Web | 22. srpna 2016 v 12:46 | Reagovat

[6]: Velmi děkuji, psaní mne velmi baví, chytlo mne to už v dětství a zatím nepustilo, jen s časem je to čím dál horší, stále mi chybí... doufám, že jsem miláček múzy, protože bez ní to nejde, občas i mne zlobí a odletí a invence je pryč... ještě jednou děkuji...

10 Elis Elis | Web | 22. srpna 2016 v 12:50 | Reagovat

[7]: Moc děkuji, jsem ráda, že tě nový příběh zaujal...

11 Elis Elis | Web | 22. srpna 2016 v 12:55 | Reagovat

[8]: Velké díky, je to teprve začátek příběhu a doufám, že stejně zaujme i pokračování...

12 Emo Emo | E-mail | Web | 22. srpna 2016 v 13:45 | Reagovat

[11]: už se na něj moc těším :-)

13 Deana Deana | 22. srpna 2016 v 17:07 | Reagovat

Skvelý príbeh, Julien bude vel'kým konkurentom romance s Borisom! Elis odkial' máš inšpiráciu pre príbehy. Obdivujem t'a, máš vel'ký talent, píšeš precízne, citlivo a pútavo, dobre sa to číta :-)

14 Elis Elis | Web | 22. srpna 2016 v 18:11 | Reagovat

[5]: Já jsem tě ve spěchu přehlédla, omlouvám se... díky, pochvala potěší, až tak tě to vzalo, že byla nutná výměna kalhotek, v to jsem ani nedoufala... :-D

15 Elis Elis | Web | 22. srpna 2016 v 18:12 | Reagovat

[12]: Děkuji, budu ráda když zase na blog zavítáš...

16 Elis Elis | Web | 22. srpna 2016 v 18:19 | Reagovat

[13]: Díky, to je možné, uvidíme, jak se to bude vyvíjet a moc děkuji za tolik chvály, vážím si toho...vždy se snažím, psát tak, aby příběh nebyl nudný a děj se netáhl, dobře a rychle se to četlo...

17 I am Jane I am Jane | Web | 22. srpna 2016 v 19:28 | Reagovat

Já jsem samotnou Olympiádu taky nesledovala ;-) ale hltala jsem všechny sportovní zprávy :-D abych věděla jak naši dopadnou :-) na MasterChefa určitě koukni... já jsem nadšená hlavně z Marka  :-P .

18 Sugr Sugr | E-mail | Web | 22. srpna 2016 v 19:51 | Reagovat

Ten nádherný fešák s tou krůpějkou potu na čele a slastí trošku přivřenýma očima, to je on?
Musím se nad sebou hluboce zamyslet..., tvoje věta "viděla jsem dost nahých mužů", mě přimněla k hlubokému zamyšlení. :-P

19 raritynews raritynews | Web | 22. srpna 2016 v 20:56 | Reagovat

Super čtení :-)

20 Vera Vera | 23. srpna 2016 v 1:30 | Reagovat

Wau úžasný příběh to se bude snít. Ta fotka mi nedá spát ten mladý muž je vzrušující ;-)

21 ┼Lady de Vampire Victoria┼ ┼Lady de Vampire Victoria┼ | Web | 23. srpna 2016 v 11:20 | Reagovat

Slova láska atd nemohu už ani slyšet :-(

22 Elis Elis | Web | 23. srpna 2016 v 14:30 | Reagovat

[17]: To jsme na tom podobně...

23 Elis Elis | Web | 23. srpna 2016 v 14:38 | Reagovat

[18]: Fešák to je, ta krůpěj potu s těmi přivřenýma očima je sexy a on je velmi žádoucí... k jakému hlubokému zamyšlení tě ta věta přivedla...

24 Elis Elis | Web | 23. srpna 2016 v 14:39 | Reagovat

[19]: Moc děkuji...

25 Elis Elis | Web | 23. srpna 2016 v 14:40 | Reagovat

[21]: Vážně a proč, láska je nejkrásnější cit v našich životech a bez lásky by nebyl ani život...

26 Sayuri Sayuri | Web | 23. srpna 2016 v 15:52 | Reagovat

Prídem sem a zrazu, modré.. čo? A potom prečítam že ahah Elis má nový blog. Už som sa zľakla! Ale aj modrý blog sa mi páči a rozhodne sem ešte zavítam. Prvá časť nového príbehu sa mi páčila, len neviem ako to so mnou bude dalej, lebo mám rozčítaných toľko príbehov, že sa miestami strácam :)

27 ┼Lady de Vampire Victoria┼ ┼Lady de Vampire Victoria┼ | Web | 23. srpna 2016 v 17:27 | Reagovat

Prostě nenávidím lásku

28 Zdena Zdena | 23. srpna 2016 v 18:25 | Reagovat

[14]: Co ten spěch kam pádíš! Že seš to ty máš odpuštěno! ;-)  :-P  :-P

29 Zdena Zdena | 23. srpna 2016 v 18:31 | Reagovat

[18]: Tos vystihla je k sežrání!!!! ;-) Fotečku sem si skopčila! :-P  :-P  ;-)

30 mysteriouswolf mysteriouswolf | Web | 23. srpna 2016 v 18:40 | Reagovat

Nádhera, já toho týpka na koni úplně vidím před sebou. Představuji si jej asi jako  Bohdiho (Patrick Swayze ) z filmu Bod zlomu :-)

31 Elis Elis | Web | 24. srpna 2016 v 6:41 | Reagovat

[26]: Je to tak, už mi nestačí jeden blog a jsem ráda, že se ti líbí a nejen blog, ale i první část příběhu, děkuji... u mých příběhů si nemusíš dělat starosti, že by se ti pletl děj, je to jednoduché... červený blog příběh s Borisem, modrý blog příběh s Julienem, mozek se hned zorientuje a paměť si vše potřebné vybaví, proto má každý příběh svůj blog... navíc dávám na začátek další části příběhu k připomenutí konec předcházející části...

32 Elis Elis | Web | 24. srpna 2016 v 6:44 | Reagovat

[27]: Ale proč, to je pro mne záhada, ale asi máš k tomu důvod... pro mne je zase láska to nejdůležitější na světě, společně s mužem, bez něho to nejde...

33 Elis Elis | Web | 24. srpna 2016 v 6:46 | Reagovat

[28]: To si hodná, že mi odpouštíš a spěchám proto, že toho musím moc stihnout a den je krátký a také někdy musím spát...

34 Elis Elis | Web | 24. srpna 2016 v 6:49 | Reagovat

[29]: Sugr má vždy pravdu... ty sis zkopírovala i fotku Juliena a nezdá se ti že si "nevěrná" Borisovi, ty jedna "Borisovko"...

35 Elis Elis | Web | 24. srpna 2016 v 6:56 | Reagovat

[30]: Děkuji, to jsi mne potěšila, že ti popis děje nastartoval představivost... Patricka Swayze mám ráda od chvíle kdy jsem shlédla starší film "Hříšný tanec" byl tam sexy, ale moc dalších filmů jsem už neviděla a Bod zlomu neznám vůbec... zkusím se podívat na YouTube tu scénu na koni bych ráda viděla...

36 Joina Joina | Web | 24. srpna 2016 v 8:27 | Reagovat

Té romantiky prostě není nikdy dost.
Nojo, prostě super díl :)

37 Lea Lea | 24. srpna 2016 v 14:09 | Reagovat

Elis ako vždy super, z počiatku až mi nabehla husia koža a záver bol perfektný.

38 Zdena Zdena | 25. srpna 2016 v 11:56 | Reagovat

[34]: Sem Borisovka no a co? To mám zakázaný jiný mužský? Boris je jednička a Julien je parááádní chlap, zvládnu oba neměj péči!!!! ;-) :-P  :-P

39 I am Jane I am Jane | Web | 25. srpna 2016 v 18:21 | Reagovat

Děkuju moooc za krásnou pochvalu :-P koho si bere nevím :-( já jsem se to dozvěděla z webu TV Nova TN.cz :-? .

40 Elis Elis | Web | 26. srpna 2016 v 0:04 | Reagovat

[36]: To máš pravdu, romantiky a lásky není nikdy dost a velmi děkuji...

41 Elis Elis | Web | 26. srpna 2016 v 0:07 | Reagovat

[37]:Moc děkuji, jsem ráda, žes to tak všechno procítila...

42 Elis Elis | Web | 26. srpna 2016 v 0:10 | Reagovat

[38]: Nemám žádné pochybnosti, že zvládneš oba... ;-)

43 Elis Elis | Web | 26. srpna 2016 v 0:13 | Reagovat

[39]:Není zač, máš to moc hezké... já na web Novy moc nechodím a tak mi to uniklo...

44 Zdena Zdena | 26. srpna 2016 v 10:00 | Reagovat

[42]: To si piš!!!!! ;-) :-P  :D

45 Andey Andey | Web | 26. srpna 2016 v 10:30 | Reagovat

Opět další skvělý příběh :)
Kde na to bereš inspiraci?

46 Elis Elis | Web | 27. srpna 2016 v 19:06 | Reagovat

[44]: To si nemusím psát, už si to pamatuji... :-P

47 Elis Elis | Web | 27. srpna 2016 v 19:10 | Reagovat

[45]:Moc děkuji, opravdu mě těší, že se ti líbí... inspirace je převážně ze života, to,  co se v něm děje a odehrává překoná i fantazii...

48 Calistka Calistka | Web | 28. srpna 2016 v 13:14 | Reagovat

Krásné :) konečně jsem narazila také na první část, tak budu postupovat postupně a nebudu muset vždy dočítat. :)

49 ┼Lady de Vampire Victoria┼ ┼Lady de Vampire Victoria┼ | Web | 29. srpna 2016 v 13:23 | Reagovat

Láska je kurva :-( dohání k šílenství a dohání k sebevraždě atd...nechci se o tom bavit :-(

50 Elis Elis | Web | 31. srpna 2016 v 23:34 | Reagovat

[48]: Děkuji a máš pravdu, že nejlepší je příběh číst od začátku...

51 Elis Elis | Web | 31. srpna 2016 v 23:43 | Reagovat

[49]: V názoru na lásku se zásadně lišíme, možná je to naší rozdílnou osobností a tím jak lásku vnímáme a také o tom s kým ji sdílíme... stává se, že city mohou vychladnout, ale to se prostě stává a není to důvod k propadnutí do šílenství nebo myšlenkám na smrt, vždy je kolem plno náhradníků, stačí si jen vybrat... ;-)

52 I am Jane I am Jane | Web | 2. září 2016 v 18:44 | Reagovat

To jsem ráda že se ti líbí :-) když jsem byla malá s bráchama tak nám máma dělala taky dorty s lentilkama :-D tedˇ je trendy dort potažený marcipánem :-( když to někdo umí tak je to hezký ;-) ale jinak tomuhle trendu nefandím :-? .

53 Elis Elis | Web | 3. září 2016 v 7:41 | Reagovat

[52]: Marcipán také nemusím, ta dorty jsou spíše na koukání, dávám přednost, čokoládové polevě a krémové ozdobě...

54 Otavínka Otavínka | E-mail | Web | 7. října 2016 v 20:40 | Reagovat

Milá Elis, máš nádherný blog a jedinečné texty. Ani se nedivím, že Ti jméno Zdeněk Janík nic neříká. Za totality nesměl publikovat a tak mohl vydávat básně, fejetony, pohádky aj. až po roce 1990. Taky překládal z angličtiny. Napiš mi email adresu a pošlu Ti pár odkazů na jeho tvorbu. Psal krásnou poezii a pošlu Ti jeho curriculum vitae.

55 Elis Elis | Web | 7. října 2016 v 22:47 | Reagovat

[54]: Děkuji za pochvalu a budu ráda za odkazy na tvorbu pana Janíka...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Nepřítel tě nezradí, s přítelem si nejsi nikdy jistý."