"Štěstí tvého života záleží na druhu tvých myšlenek."
Zdroj fotografií - publicdomainpictures.net - wallpapers
elisblog@seznam.cz
"Láska je smysl našeho života a jeho jediný cíl."

Vítám vás na svém "Modrém blogu".
Budud psát o životě, citech a lásce, vztazích, hudbě a kultůře,
radostech i starostech a jiných důležitých událostech...


Na mém "Červeném blogu",http://story-love-elis.blog.cz
je publikována 28.část oblíbeného příběhu
"Letní Romance s Borisem"


"Nevadí mi žít v mužském světě, pokud v něm mohu být ženou."


"Život je hra. Nezáleží na tom, jak je dlouhá, ale na tom, jak se hraje."

NA TOMTO BLOGU JE ZVEŘEJNĚNA BÁSEŇ
Nesnáším loučení

"Kdo se bojí lásky, bojí se i života a je ze tří čtvrtin mrtví."

Odběr novinek
Přihlaste se vlevo k odběru novinek, budete upozorněni na nový článek.
Nezapomeňte po přihlášení, u sebe v poště odkliknout potvrzující email.
Vaše emailová adresa zůstane utajena, email jde cestou blogu.cz

"Chceš-li žít, zvykni si na mizerné počasí a nespravedlnost lidí."

Děkuji za návštěvu, budu ráda pokud zanecháte v komentářích své
názory a zůstanete pravidelnými návštěvníky blogu.
Všechny komentáře oplácím.

"Smyslem života není zůstat stranou, ale být milován i nenáviděn."

Ústava ČR chrání práva k výsledkům tvůrčí duševní činnosti zákonem
Autorské právo-zákon č. 121/2000 Sb. ve znění pozdějších novelizací.
NA VŠECHNA DÍLA ZVEŘEJNĚNÁ NA TOMTO BLOGU SE VZTAHUJÍ
AUTORSKÁ PRÁVA, KOPÍROVÁNÍ NEBO ŠÍŘENÍ JE ZAKÁZÁNO!!!

"V lásce a umění se nedá opisovat, každý se musí vyjádřit po svém."

Nevydařené rande

6. října 2016 v 20:16 | Elis |  Příběhy ze života

Má situace ohledně času se bohužel nijak nezlepšila a jsem nucena znovu sáhnout do svého virtuálního šuplíčku, naštěstí stále plného již dříve napsaných a zatím nikdy nepublikovaných věcí a snad vás tento příběh zaujme a možná i přivede k zamyšlení. Vybrala jsem jeden starší kratký příběh, hodí se do podzimní nálady a nyní jsem si uvědomila, jak ta příhoda byla pro mne důležitá, že můj život je poskládaný z mozaiky všech prožitků a událostí, které mne potkávaly a jak každá z nich mne ovlivnila do budoucnosti a změnila mé názory. To se týká i mužů a toho jaké nároky jsem na ně měla dříve a jak tento příběh mi změnil pohled na vše co se jich týká a co od nich vyžaduji, od té chvíle mne přitahují muži odvážní a bojovní, silní a nezkrotní a samozřejmě i pohlední, takový muž je potom pro mne přímo dokonalý...


Elis
Nevydařené rande

Pod našimi kroky šustí spadané listí, zvednu hlavu a sleduji, jak se jejich další příval snáší k zemi z vysokých korun stromů a krouživým letem pak přistávají téměř tiše na zemi, jeden po druhém se vrší na sebe a s chutí je rozkopávám, baví mne pozorovat, jak se rozletí na všechny strany. "Nechej toho, jsi jak malá!", napomene mne můj milý a stiskne významně mé prsty v dlani, prudce mne k sobě přitáhne a políbí, citlivě vnímám, jak zrychleně dýchá a uvědomím si, že po mne touží, pocítím závan štěstí a přímo taji pod jeho rty. Bože, ze všech kluků líbá nejlíp, být stále v jeho náruči, prolíbala bych s ním klidně celé hodiny, ale je neklidný a spěchá, jeho ústa se vzdálí a zavelí, "Jdeme!" a vykročí k cíli, který zná jen on a docela mrzí mne, že líbání tak rychle skončil, ale nehodlám se polibků dožadovat, určitě se dalších brzy dočkám.

Podzimní den se chýlí ke konci, vše kolem je pozlacené posledními paprsky zapadajícího slunce a barevné listí v nich září všemi barvami červené a žluté, "To je nádhera?!" otočím se k němu, ale jen pokývá hlavou a netuším, jestli je to souhlas, ale cítím, že krása přírody ho nezajímá. Nepřišel ji obdivovat, má jiné zájmy a v té chvíli zahne na téměř neviditelnou cestičku schovanou pod nánosy listí a dál mne mlčky vede k altánku, jednomu z mnoha v této nádherné zahradě a mám z toho divný pocit. Dobře vím, proč ze všech které jsme po cestě míjeli, vybral právě tento, co má široké lavice, asi doufá, že právě dnes vyslyším jeho naléhání, a to se velmi mýlí, na takové sblížení je příliš brzo, dlouho jsme byli jen spolužáci, co po sobě pokukují a spolu chodíme pouhých pár týdnů, kluky si vždy pečlivě vybírám a nikdy nespěchám.

A nerada se nechávám k něčemu nutit a rychle hledám vhodnou výmluvu, co u něj obstojí, nechci ho ztratit, jen chci více času, je krásný a holky z gymplu mi ho závidějí, ale každou další schůzkou je čím dál více netrpělivější. Přesto, že jsem chtěla jít do kina, přesvědčil mne svými polibky, že lépe bude jít se procházet do parku, podlehla jsem a nyní toho lituji, přesto mi srdce zjihne, když se na něj podívám, je opravdu nádherný. Ale chodil s mnoha holkami, ale brzy všechny opustil, asi jak dostal vše, co od nich chtěl, a já se nehodlám dopustit stejných chyb a než si ho připustím k tělu, musím si ho prověřit, jestli za to stojí. Jen se obávám toho, co se stane, až řeknu v rozhodující chvíli to své "ne" a zaplaví mne nejistota, kdyby aspoň promluvil a mohla bych ho opatrně a nenápadně na mé odmítnutí připravit, ale mlčí a kromě šustění listí je všude kolem nás ticho, slunce už zapadlo a obloha ztmavla.

My dva jsme v parku už dlouho samy, zmizely maminky s kočárky, procházející se důchodci i milenci s laviček, park zůstal opuštěný a v tuto hodinu je zasmušilý, podzim se chýlí ke svému konci a k večeru se vždy silně ochladí a temnota zahalí park do černého hávu a tma mne vždy znepokojí. Obávám se, že po mém odmítnutí mne opustí a zanechá mne samotnou, je velmi impulsivní, své chování nepromýšlí a já se ve tmě velmi bojím a vyděsím se představou zůstat na noc v parku. "Neměli bychom se vrátit, za chvílí nebude vidět ani na krok!", zkusím ho přemluvit, ale neodpoví a jen sevře rty. "Vraťme se.", začnu naléhat, "Povídá se, že jak zavřou bránu, na noc pouštějí do parku psi!", varuji ho. "To je blbost, to jsou jen pitomé povídačky!", odpoví, je rozhodnut se od svých úmyslů nenechat odradit a tím mi nedal jinou možnost, než se zastavit. "Co je?!", zeptá se netrpělivě.

Dlouze a toužebně pohlédne k altánku, zbývá k němu jen pár kroků, "Chci z parku pryč, je mi zima!", rychle mu oznámím své přání a vím, že je to chabá výmluva, ale nic lepšího mne nenapadlo a znepokojeně sleduji jeho vítězný úsměv ve tváři, je přesvědčen, že mu neuniknu. Jediným pohybem si mne k sobě přitáhne a těsně obejme, "Neboj, nebude ti zima, já tě zahřeji!", zašeptá mi vzrušeně a rty mi jezdí mazlivě po tváři, dech má horký, oči temné a vzrušující, jenže tím mne v této chvíli neobměkčí, ale tlakem svého těla nutí mne couvat k altánku. "Pusť mne!", vzdoruji, "Neboj!", snaží se mne uklidnit, "Bude se ti to líbit!", přímo horečně mne o tom přesvědčuje v záplavě polibků, tím mne zbaví posledních pochybností o svých úmyslech, ale je mi to k ničemu, není k zastavení a než se naději, jsem v altánku a okamžitě mne složí na hromadu listí.

Zašeptá mi rozvášněně do ucha, že je to znamení, jako by to pro nás někdo připravil, bude to pohodlnější, než na tvrdé lavici, ale můj názor to nezmění, "Přestaň, já to nechci!" snažím se ho zastavit, neodpoví a zpanikařím, když zacítím jeho ruku, jak se pokouší o rozepnutí mého zipsu. Snažím se ho odstrčit, oba mlčíme a jen spolu zápasíme, prudce oddechujeme a podaří se mi odvalit se bokem, ale narazím na něco tvrdého pod listím, k mému zděšení se to hýbe a z hromady listí se vzpřímí postava, je to obrovský chlap, zarostlý, špinavý a drží v ruce hůl. Vulgární nadávky, co vypouští z úst, jsem dosud neslyšela, na vteřinu úděsem ztuhnu, ale podaří se mi postavit se rychle na nohy, ale můj doprovod je rychlejší, "Zdrhej!", zakřičí a jde mi příkladem, jako blesk vyběhne z altánku, vyrazím za ním, ale nemám šanci ho dostihnout, hraje fotbal, je v dobré kondici.

A nedrží se cesty, běží po trávě a proplétá se kolem stromů, vzdálenost mezi námi se stále zvětšuje, nechci ho ztratit z dohledu a očima jsem zoufale přilepena na jeho světlé bundě míhající se mezi křovím, doběhnu ho úplně bez dechu až u brány a k mému překvapení, je zase v dobré náladě. "To bylo vzrůšo, co?!.", snaží se žertovat, ale mně do smíchu není, uvědomím si jednu důležitou věc, že on selhal, "Tys mne tam nechal!", zlobím se, "Křičel jsem, abys utíkala!", hájí se, "Ty si mi utekl, zbabělče!", trvám si na svém, docela mne mrzí, že mne zklamal, opustil mne v rozhodující chvíli a nesnažil se mne chránit. O takového kluka nestojím, má zamilovanost se nezadržitelně rozplývá, domnívala jsem se, když je sportovec, že bude i odvážný, "Chci jít domů!", oznámím mrzutě, "Tak brzo, nic jsme si neužili!", protestuje, "Půjdeme na druhou stranu parku, tam ten obejda nebude.", slibuje, nechce se vzdát naděje, že něco mezi námi bude, ale má smůlu.

Zavrtím odmítavě hlavou, "Co jsem zažila, mi už stačilo!", trvám si na svém a ohlédnu se, stromy se topí ve tmě, rozeznávám jen nejbližší kmeny a keře, zmocní se mne strach, ve tmě vnímám skryté nebezpečí, není na světě síla, která by mne donutila se vrátit. Navíc když vím, že můj "rytíř", je mi na nic, silně zatoužím být, co nejdále od tak nebezpečného místa, může tam být více bezdomovců nebo jiných problémových lidí a není mým zvykem zbytečně riskovat a vykročím k bráně, podívám se průchodem ven z parku, ulice je osvětlena, tam se už bát nemusím. Jen se musím zbavit tohoto naléhajícího kluka, co myslí jen na jedno a stále to na mne zkouší, "No tak, půjdeme, neboj se, dám na tebe pozor?!", to mi bezostyšně slibuje ten, co už jednou selhal, pozorně na něj pohlédnu, je velmi pohledný, ale to pro život nestačí, od toho, kdo má být mým klukem čekám mnohem víc.

On to ještě neví, ale v této zkoušce co mu osud připravil, neobstál a už mne nezajímá, tato událost plná strachu mne změnila, od této chvíle pro mne vzhled přestává být tím nejdůležitějším, co u kluků budu hledat, krása se musí snoubit i s jinými vlastnostmi, to mi už nikdo nevymluví a chci kluka, se kterým se nebudu bát a ve všem mu mohu důvěřovat. "Běž si sám, já jdu domů!", prohlásím nesmlouvavě, ale rychle ke mně přistoupí, "Přece si nenecháme zkazit rande smradlavým bezdomovcem?!", vyhrkne a cítím, že je velmi roztrpčený, "O bezdomovce nejde, jde spíše o tebe!", naznačím jeho problém a doufám, že mu to dojde. Rozhodí ruce, "Co jsem udělal?!" zeptá se zmateně, "Právě, že si neudělal nic z toho, co jsi měl!", řeknu krátce, nechce se mi nic vysvětlovat, "Doprovázet mne nemusíš, chytnu si dole tramvaj!", podívám se naposledy do očí svému už bývalému příteli a rychle odcházím, nechci mu dát příležitost k dalšímu přemlouvání, tohle rande se nevyvedlo a bylo naše poslední.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 murielana murielana | Web | 6. října 2016 v 20:37 | Reagovat

Páni to se mi líbí, skvělý řešení takových týpků je plno :-P  ;-)

2 Natálie Natálie | 7. října 2016 v 7:42 | Reagovat

To se mi taky líbí  , dobré řešení :-?

3 mysteriouswolf mysteriouswolf | Web | 7. října 2016 v 8:18 | Reagovat

Připadá mně, že to jak se zachoval byla nevyzrálost,  prostě zamrzl někde v pubertě.
Souhlasím, že krása opravdu k životu nestačí. Hezky napsané :-)

4 Emo Emo | E-mail | Web | 7. října 2016 v 16:06 | Reagovat

Nádherný příběh

5 Zdena Zdena | 7. října 2016 v 17:10 | Reagovat

Elis jako vždy parááádně napsaný. :-) Chudák kluk :-( si na mužský náročná a tvrdá!!! :-P  :-P  ;-)

6 Elis Elis | Web | 7. října 2016 v 18:05 | Reagovat

Díky... takových "týpků" je jistě dost, sex je motorem jejich života, to je u chlapů normální, ale musí se to i ženě vyplatit a ne na sebe pustit kdejakého joudu... :-D

7 Elis Elis | Web | 7. října 2016 v 18:09 | Reagovat

[2]: Dík, láska je krásná věc, ale role ženy a muže jsou v životě rozdílné, aby mohli spolu žít, je vždy něco za něco a u chlapa mezi to něco patří i to že musí být ochránce...

8 Elis Elis | Web | 7. října 2016 v 18:15 | Reagovat

[3]: Děkuji... to jsi vystihla, zapomněl se v pubertě a to u kluka, který má už pubertu za sebou je pro život na pováženou a krása není všechno...

9 Elis Elis | Web | 7. října 2016 v 18:16 | Reagovat

[4]: Moc děkuji...

10 Elis Elis | Web | 7. října 2016 v 18:19 | Reagovat

[5]: Díky... jak to myslíš náročná nebo tvrdá, chci od chlapa jen to k čemu byl stvořen a k tomu přece patří nejen si užívat sex, ale si svou vyvolenou bránit a chránit...

11 Baryn Baryn | Web | 7. října 2016 v 19:55 | Reagovat

Když většina lidí napíše, že přidá "kratičkou povídku", znamená to cosi minimálně o polovinu kratší, než co jsi přidala ty :D Ale super, já si nestěžuji, čtu ráda, zvlášť, když je to takhle zajímavě psané ... Bavilo mě to hrozně moc :D jen nevím, kdo z hlavních hrdinů mi přijde natvrdlejší :D no dobrá, nakonec bych asi na jejím místě reagovala stejně. :D

12 Zdena Zdena | 7. října 2016 v 20:14 | Reagovat

[10]: No jo tvý vysvětlení sedí! :-)  ;-)  ;-)

13 Elis Elis | Web | 7. října 2016 v 21:20 | Reagovat

[11]: Záleží na úhlu pohledu co je kratičká povídka, v případě poloviční délky by se tam nevlezl celý děj a byl by z toho jen stručný popis událostí a ne literární dílko a nemyslím, že by některá postava byla natvrdlá, jen každá z nich měla svůj vlastní zájem, které se navzájem vylučovaly... děkuji, jsem ráda, že tě povídka zaujala a přečetla sis ji...

14 Elis Elis | Web | 7. října 2016 v 21:23 | Reagovat

[12]: Zdeni díky, ale tvoje konstatování se mi nezdá příliš nadšené... ;-)

15 Dulce Nika Dulce Nika | Web | 7. října 2016 v 23:11 | Reagovat

Krasne napisane ako vzdy 😊
Niekedy aj na lrvy pohlad nevydarene rande moze prerast do nieco vacsieho aj bez toho, aby sme t vopred xchceli a mozn pravd preto, ze sme nechceli, ci necakali. Ale ako sa vravi, nahoda ma rada lasku 😊

16 Elis Elis | Web | 8. října 2016 v 9:46 | Reagovat

[15]: Moc děkuji... o lásce si to velmi krásně napsala...

17 Sugr Sugr | E-mail | Web | 8. října 2016 v 10:10 | Reagovat

Vitruální šuplíček ať nikdy nezeje prázdnotou! ;-)

18 Mara Moarte Mara Moarte | Web | 8. října 2016 v 16:15 | Reagovat

Ahoj, chtěla bych tě pozvat do mé soutěže http://cosmicdust.blog.cz/1610/your-favorite-pic-prihlaska
Pokud bys měla zájem, budu moc ráda :) za reklamu se moc omlouvám. :)

19 Mniška Mniška | E-mail | Web | 8. října 2016 v 21:28 | Reagovat

Milá Elis, tak jsem si konečně našla čas přečíst si alespoň jednu z Tvých románových psaníček. Musím říct, že jsi mě překvapila, děj byl vcelku napínavý a já už měla o to děvče v jednu chvíli vážně strach. Naštěstí byla vlastně zachráněna. A pak, že nejsou bezdomovci k ničemu! Nikoliv, každé bytí na zemi má svůj smysl.
Počítám s tím, že myšlenky o klucích toho děvčete se snoubí s těmi, které ve své hlavě vedeš Ty. A rozhodně si myslím, že jsou rozumné. Je lepší vyčkat, nedat se klukovi tak snadno. Koneckonců jen blbec opustí slečnu kvůli sexu, to je zas můj názor. Je lepší ho prozkoušet, což naše hrdinka udělala. Ne, dámy, buďme náročné ve výběru partnera a nedejme se lacino, protože víme, že stojíme za víc.
S povídkou i jejím vyústěním jsem spokojená!
Mimochodem pěkné podzimní dny, Elis! :-)

20 ┼Lady de Vampire Victoria┼ ┼Lady de Vampire Victoria┼ | Web | 9. října 2016 v 19:54 | Reagovat

Zajímavé

21 Zdena Zdena | 9. října 2016 v 20:59 | Reagovat

[14]: O to nejde. Kolik vám bylo? :-?  O_O  ;-)

22 Joina Joina | Web | 10. října 2016 v 15:53 | Reagovat

No téda. Tak tohle byl tedy zajímavý příběh :)
Jako kdyby jsi psala z části z mého života mi příjde.

23 Elis Elis | Web | 10. října 2016 v 19:50 | Reagovat

[17]: V to doufám také, zatím je tam toho tolik, že mi to vypomůže v době kdy nestíhám nic nového psát, protože prioritou je pro ne příběh pro červený blog "Letní romance s Borisem"...

24 Elis Elis | Web | 10. října 2016 v 19:50 | Reagovat

[18]: Přijdu se podívat...

25 Elis Elis | Web | 10. října 2016 v 19:51 | Reagovat

[20]: Děkuji...

26 Elis Elis | Web | 10. října 2016 v 20:00 | Reagovat

[19]: Děkuji, jsem ráda, že sis našla čas a že tě příběh zaujal a máš pravdu, někdy i bezdomovec může sehrát kladnou roli... je to příběh z mého života a myšlenky jsou z mé hlavy a nechci se chválit, ale také si myslím že jsou rozumné... muži jsou lovci, žena je může svádět, ale musí se nechat dobývat, když je lehko k mání, muže brzy omrzí... ještě jednou děkuji, i tobě přeji krásné podzimní dny...

27 Elis Elis | Web | 10. října 2016 v 20:02 | Reagovat

[21]: Bylo nám okolo sedmnácti...

28 Elis Elis | Web | 10. října 2016 v 20:03 | Reagovat

[22]: Moc děkuji... tak to mám podobné zážitky... ;-)

29 ┼Lady de Vampire Victoria┼ ┼Lady de Vampire Victoria┼ | Web | 11. října 2016 v 0:26 | Reagovat

Ahoj můžeš se prosím podívat na blog mého kamaráda? http://panveverkazfiku.blog.cz/ Teprve začíná s blogem a byl by rád za komentář. Byla bych moc vděčná. Děkuji.

30 I am Jane I am Jane | Web | 11. října 2016 v 10:49 | Reagovat

Jsem na tom úplně stejně :-D kdybych mohla tak bych si dělala každý den jiný design z jejich krásných obrázků :-P to ale bohužel nejde :-( .

31 Deana Deana | 11. října 2016 v 16:31 | Reagovat

Super príbech Elis, si skvelá spisovatel'ka. Čo sa prežije na vlastnej koži, o tom sa najlepšie píše. ;-)  :-)

32 pax pax | 11. října 2016 v 22:00 | Reagovat

Dívka dobře udělala ;-)

33 Elis Elis | Web | 12. října 2016 v 20:31 | Reagovat

[29]: Byla jsem tam a nechala komentáře...

34 Elis Elis | Web | 12. října 2016 v 20:32 | Reagovat

[30]: K tvému blogu se její obrázky velmi hodí...

35 Elis Elis | Web | 12. října 2016 v 20:34 | Reagovat

[31]: Moc děkuji... v tom máš pravdu, lépe se píše o tom, co důvěrně známe...

36 Elis Elis | Web | 12. října 2016 v 20:35 | Reagovat

[32]: Přesně tak, nic dobrého z něj do budoucna nekoukalo...

37 Marie Marie | Web | 13. října 2016 v 9:38 | Reagovat

Vážně krásně napsané. A řešení je správné, zachovala bych se asi stejně :)

38 Medvěd Medvěd | E-mail | Web | 13. října 2016 v 9:39 | Reagovat

Moc pěkný, pod kratičkou povídkou si představuju teda něco kratšího, ale proč ne :). Délka je dnes důležitá :D.

39 ┼Lady de Vampire Victoria┼ ┼Lady de Vampire Victoria┼ | Web | 13. října 2016 v 12:52 | Reagovat

Ahoj jak je?

40 MarijaKes MarijaKes | E-mail | Web | 13. října 2016 v 13:29 | Reagovat

Moc pěkná povídka. Mám raději tyhle kratší povídky, kde se dovím hned jak to dopadlo. I když tvé romány na pokračování jsou také moc poutavé, ale  jsem dychtivá dozvědět se vše hned. I knížky čtu dalo by se říci jedním dechem. :-)

41 Reveal-Truth Reveal-Truth | Web | 14. října 2016 v 12:08 | Reagovat

Petra si jen vymýšlí, další herečka z YT, co chce nalákat svou pozornost
http://reveal-truth.blog.cz/1610/konec-petra-lovely-hair#pridat-komentar

42 Elis Elis | Web | 14. října 2016 v 18:51 | Reagovat

[37]: Děkuji, taky si myslím, že to byl správné rozhodnutí...

43 Elis Elis | Web | 14. října 2016 v 18:53 | Reagovat

[38]: Děkuji... z mého pohledu je to krátké, protože já na druhém blogu píšu mnohem delší příběhy na pokračování...

44 Elis Elis | Web | 14. října 2016 v 18:54 | Reagovat

[39]: Všechno je v pohodě...

45 Elis Elis | Web | 14. října 2016 v 19:00 | Reagovat

[40]: Moc děkuji a chápu to, ale na druhém blogu to tak nejde, je to dlouhý příběh na více pokračování a na rozdíl od knihy nejde zveřejnit na blogu celý, publikuje se po částech spíše jako seriál...

46 Elis Elis | Web | 14. října 2016 v 19:01 | Reagovat

[41]: O tom nic nevím, ale kouknu se na to...

47 ┼Lady de Vampire Victoria┼ ┼Lady de Vampire Victoria┼ | Web | 15. října 2016 v 19:49 | Reagovat

Co je nového? ;-)

48 Elis Elis | Web | 16. října 2016 v 10:15 | Reagovat

Nového nic, finišuji s dopsáním dalšího dílu příběhu na druhém červeném blogu, mám zoufalý nedostatek času...

49 Zdena Zdena | 16. října 2016 v 18:09 | Reagovat

[27]: Ty jo, se chová jako nadrženej pubert'ák! ;-)  :-P  :D

50 Elis Elis | Web | 16. října 2016 v 21:31 | Reagovat

[49]: To se stává...

51 ┼Lady de Vampire Victoria┼ ┼Lady de Vampire Victoria┼ | Web | 17. října 2016 v 21:19 | Reagovat

Jak se máš? :-P

52 ┼Lady de Vampire Victoria┼ ┼Lady de Vampire Victoria┼ | Web | 18. října 2016 v 19:17 | Reagovat

Ahoj :-D

53 King Rucola King Rucola | Web | 19. října 2016 v 11:21 | Reagovat

Dúfam, že sa jedná o Borisa, toho "vychcánka"! Tak mu treba...

54 beautifulchaotic beautifulchaotic | 19. října 2016 v 16:18 | Reagovat

Pěkně napsané :) a je fakt smutný, že většina chlapů hlavně myslí jen na to jedno a když to nedostanou, tak jsou strašně uražení, neříkám, že všichni, nechci je házet do jednoho pytle... hezké vykreslení vystřízlivění z lásky, někdy je fakt až neuvěřitelné, jak se pohled na druhou osobu může změnit jen v jednom okamžiku...

55 Elis Elis | Web | 19. října 2016 v 19:17 | Reagovat

[51]:[52]: Jde to, mám to jen jednu chybu, že jsem se tento týden ještě nedostala ke psaní a nedokončila jsem, jak jsem měla v plánu, pokračování Letní romance s Borisem...

56 Elis Elis | Web | 19. října 2016 v 19:21 | Reagovat

[53]: Kingu to byl někdo jiný, to nebyl Boris, toho by něco takového nemohlo potkat, muže jako je on žádné žena neopustí za žádných okolností...

57 Elis Elis | Web | 19. října 2016 v 19:40 | Reagovat

[54]: Sex je pro muže alfou i omegou jejich života oni za to nemohou, ale jde o to aby to nutkání zvládali a měli pod kontrolou... to si přesně vystihla, stačí okamžik a láska je pryč a pak se jen divíme, co jsme na dotyčném vlastně viděli...

58 ┼Lady de Vampire Victoria┼ ┼Lady de Vampire Victoria┼ | Web | 20. října 2016 v 21:08 | Reagovat

Jak je

59 Elis Elis | Web | 26. října 2016 v 21:37 | Reagovat

Jde to a jak je u tebe...

60 Káčč Káčč | Web | 29. října 2016 v 22:00 | Reagovat

Strašně moc hezký příběh :) Moc se mi líbí :)

61 Elis Elis | Web | 2. listopadu 2016 v 9:48 | Reagovat

[60]: Děkuji...

62 Iris Iris | E-mail | Web | 3. listopadu 2016 v 18:44 | Reagovat

Holt chlap má svůj mozek a nemůže přemýšlet jako žena, to by nešlo.
Někdy taky kroutím hlavou nad tím, co chlapa napadne

63 Elis Elis | Web | 4. listopadu 2016 v 18:24 | Reagovat

[62]: Přesně tak, chlap myslím úplně jinak a tak často nepanuje shoda...

64 Bublushka Bublushka | Web | 7. listopadu 2016 v 20:27 | Reagovat

páni zajímavý příběh a musím uznat že fakt pěkně píšeš ;)
je to smutné když začneš někomu věřit a on se pak takhle předvede... a jak umí láska a chemie zaslepit oči... mě by zarazila už jeho první věta o tom ať se nechováš jako malá... kdyby tě měl rád pro tebe samotnou taky by tě nechal a třeba se i přidal, ale hlavně nenapomínal...je vidět že mu šlo jen o to jedno že jsi na to nakonec přišla... a je  fakt že jen o vzhledu to fakt není- i když při prvotních sympatií funguje- je potřeba pak zjistit zda se k nám ten člověk opravdu hodí i psychicky... mělas vlastně štěstí a ten bezdomovec byl možná tak trochu tvůj ochránce :D a věř... že ten kluk na tebe nikdy nezapomene- protože jsi byla ta co ho odmítla ;) a to jen tak nezažil (tebe si zapamatuje ;) )

65 Kika Kika | E-mail | Web | 8. listopadu 2016 v 11:37 | Reagovat

Skvělá povídka, hlavne v tom ohledu, ze je pro me taky nejvic sexy muz ochránce, ten u kteryho se budu cítit v bezpečí :) *in love*

66 Elis Elis | Web | 8. listopadu 2016 v 13:15 | Reagovat

[64]: Moc děkuji za pochvalu a za tvůj komentář a skvěle si děj pochopila a popsala a vystihla i psychologii postav, k tomu nemám co dodat...

67 Elis Elis | Web | 8. listopadu 2016 v 13:18 | Reagovat

[65]: Moc děkuji... vidím to stejně s mužem se musím cítit chráněná a v bezpečí, podle toho si vždy muže vybírám a když je k tomu ještě i krasavec, tak to je přímo výhra...

68 Bublushka Bublushka | Web | 8. listopadu 2016 v 20:53 | Reagovat

[66]: nojo to já už tak nějaká mám, prostě furt někoho analyzuji a hodnotím :D a často to i docela sedí :D

69 Jan Turon Jan Turon | E-mail | Web | 8. listopadu 2016 v 21:07 | Reagovat

Holt to nebyl ten správný !chlap s gulami! i když jém chtěl být... ;-)

70 Elis Elis | Web | 10. listopadu 2016 v 14:00 | Reagovat

[68]: Co by ne, ono je to potřeba vědět s kým máme co do činění...

71 Elis Elis | Web | 10. listopadu 2016 v 14:01 | Reagovat

[69]: Přesně tak, jak chlap nemá koule, je to o ničem...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Nepřítel tě nezradí, s přítelem si nejsi nikdy jistý."